رد کردن لینک ها

پایان جشنواره بالون بازار بزرگ مبل کاسپین

 جشنواره بالون بازار بزرگ کاسپین از ابان 1400 تا 18 تیرماه 1401 برگزار شد. در این جشنواره مشتریانی که از فروشگاه های بازار بزرگ مبل کاسپین خرید کرده بودند با ثبت فاکتورخریدشان (هر10 میلیون تومان خرید 1 امتیاز) برگه های قرعه کشی خود را دریافت کردند ودر قرعه کشی ثبت نام کردند.

قرعه کشی در دو مرحله انجام شد که مرحله اول در تاریخ 19 تیرماه 1401(عید سعید قربان) در بازار بزرگ مبل کاسپین و از طریق لایو برگزار شد که در این مرحله از میان تمام شرکت کنندگان قرعه کشی شد و 20 نفر انتخاب شدند و با منتخبین حین لایو تماس گرفته شد و به مرحله دوم قرعه کشی دعوت شدند.

baloon

festival

lottory

مرحله دوم قرعه کشی در تاریخ 22 تیرماه از 20 نفر منتخبین به همراه خانواده هایشان دعوت به عمل آمد تا در طی مراسم باشکوهی برندگان 2 دستگاه خودرو 206 مشخص شود. در این برنامه جناب اقای مهدی یغمایی به همراه گروه موسیقیشان اجرا داشتند و همچنین از جناب اقای علیرضا استادی هنرمند محبوب کشورمان دعوت به عمل امده بود تا مراسم قرعه کشی را انجام دهند.

                                               

برندگان جشنواره بالون بازار بزرگ مبل کاسپین نفر اول جناب اقای حسن صفاری  از فروشگاه آشو خرید داشتند برنده یک دستگاه 206 آبی شدند و نفر دوم خانم سپیده اعوانی که از فروشگاه ارکیده خرید داشتند برنده  یک دستگاه 206 البالویی شدند.

winner

winner

همچنین در این مراسم به رسم یادبود به منتخبین مرحله اول تابلو فرش  و قاب عکس هدیه بازار بزرگ مبل کاسپین اهدا شد.

به گفتگو بپیوندید